‘186 ÇAĞRI MERKEZİ İLE 7/24 HİZMETTEYİZ’ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

‘186 ÇAĞRI MERKEZİ İLE 7/24 HİZMETTEYİZ’

Bu haber 07 Haziran 2019 - 0:34 'de eklendi ve 3.748 kez görüntülendi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yılmaz,  tüm tüketicilerin huzurlu ve güzel bir bayram geçirmesi için elektrik kesintisi yaşanmaması adına bayram öncesinde hazırlıkların tamamlandığını ve kesintilere anında müdahale ettiklerini bildirdi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.,  Ramazan Bayramı öncesi bakım çalışmalarını sıklaştırarak, şebekede bir problem yaşanmaması için şebeke kontrol, yatırım, onarım çalışmalarına hız vererek elektrik hatları ile aydınlatmaları gözden geçirmişti.

türbanlı porno

Olası enerji kesintilerine anında müdahale için alınan tedbirlerden birini de nöbetçi ekipler oluşturdu. Tüm sokakların aydınlık olmasını, kaliteli ve kesintisiz elektrik sağlayabilmeyi hedefleyen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. bayram boyunca çalışacak olan nöbetçi amir ile gerekli teknik personelden oluşan nöbet listesini oluşturup görevlendirmelerini tamamlamıştı. İhtiyaç duyulması halinde araç, elektrik şebekesi gereçleri, donanımı temini için de gerekli önlemler alınmıştı.

Kesintilere anında uzaktan müdahale edilebilen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş SCADA merkezinde Bayram boyunca saha ile irtibat halinde olan ofis çalışanları 24 saat esasıyla hizmet verir durumda oldu.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz; “Elektrik dağıtım hizmetini sunduğumuz Kahramanmaraş ve Adıyaman illerinde tüm tüketicilerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için hazırlıklarımızı bayram öncesinde tamamlamıştık.  186 numaralı çağrı merkezimiz, nöbetçi ekiplerimiz, SCADA sistemimiz Bayram boyunca 7/24 kesintisiz elektrik için hizmet verdi.  Yaşanabilecek problemleri en aza indirebilmek için büyük bir çalışma yaparak kritik alanlara yoğunlaşıp bakım onarım işlemlerimizi de yine bayram öncesinde bitirdik.  Tüm bu hazırlıklar söz konusuyken Bayram boyunca elektrik kesintisi yaşanmamasını temenni etmiştik.  Ramazan Bayram’ının AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş için özveri ile çalışan tüm personelimiz ve tüm İslam âlemine mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi. İHA

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
oruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprak