GÜNGÖR’E ‘HAYIRLI OLSUN’ HEDİYESİ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

GÜNGÖR’E ‘HAYIRLI OLSUN’ HEDİYESİ

Bu haber 12 Nisan 2019 - 0:40 'de eklendi ve 254 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına seçilen ve mazbatasını alarak göreve başlayan Hayrettin Güngör’e, daha önce Genel Sekreteri olduğu Türkiye Belediyeler Birliği’nden (TBB) ‘Hayırlı Olsun’ hediyesi geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine Türkiye Belediyeler Birliği’nden 6 araç gönderildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün göreve başlamasının ardından Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından gönderilen araçların devir teslim imzaları da atıldı.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Genel Sekreter Yardımcısı Abdulmelik Ötegen ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör arasında imzalanan protokolle araçlar teslim edildi.

TBB tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine gönderilen, 32 metre uzunluğunda merdiveni olan itfaiye aracı, bir adet kombine kanal açma aracı, bir adet ekskavatör, bir adet kepçe, bir adet vidanjör ve bir adette engelli aracı olmak üzere 6 adet araç teslim edildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin başta olmak üzere Belediyeler Birliği ilgililerine teşekkür etti. Bu arada itfaiye araçlarından birisi Elbistan ilçesine gönderilecek. (WWW.EDEAJANS.COM.TR)

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
oruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprak