HAL KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI   « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

HAL KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI  

Bu haber 18 Şubat 2019 - 12:12 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta Karayolları tarafından yapımına başlanan ancak ödenek yokluğu nedeniyle ara verilen hal kavşağındaki çalışmalar yeniden başladı. 

Kahramanmaraş’ta Karayolları tarafından 2017 yılı Aralık ayında yapımına başlanan Kayseri yolu üzerindeki hal kavşağında, ödenek yokluğu nedeni ile çalışmalara bir süre ara verildi.

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş Valiliği İl Koordinasyon Kurulu toplantısında da gündeme gelen Hal kavşağının 10 gün içinde yapımına yeniden başlanacağı belirtilmişti.

Toplantının ardından bir hafta sonra Hal kavşağındaki çalışmalar yeniden başladı.  Karayolları yetkilileri çalışmaların ne zaman tamamlanacağı hakkında henüz bir açıklama yapmadı. İHA

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
oruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprak