İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DESTEĞİYLE TATBİKAT « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DESTEĞİYLE TATBİKAT

Bu haber 18 Kasım 2018 - 18:21 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Özel Sular Hayat Hastanesi’nde il Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birimi’yle ortaklaşa yangın tatbikatı gerçekleştirildi.

Özel Sular Hayat Hastanesi Başhekim Yardımcısı Murat Kılıç, tatbikatın başarıyla tamamlandığını belirterek, “Her an, her şey olacakmış gibi hazırlıklı olmak zorundayız” dedi.

Kahramanmaraş Özel Sular Hayat Hastanesi Başhekim Yardımcısı Murat Kılıç, burada bugün İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birimi’yle ortaklaşa bir yangın tatbikatı düzenlemiş bulunmaktayız. Sağlık hizmeti sunan kurumlar olarak zaten önceliğimiz hastaya zarar vermeme mantığında bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili burada çok güzel Sağlık Müdürlüğündeki arkadaşlarla birlikte çok güzel bir tatbikat yapmış olduk. Bu konuda İl Sağlık Müdürlüğü afetlerdeki ekiplerden başta olmak üzere bizim birimimizde Oğuzhan Kutsal başkanlığının kurmuş olduğu ekiple birlikte beraber bu işi yürüttük. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Bu konuyla alakalı ileriki yıllarda İl Sağlık Müdürlüğü’yle beraber burada çok daha güzel şeyler yapacağımız kanaatindeyim. Herkese teşekkür ediyorum.

İş Güvenliği Uzmanı Oğuzhan Kutsal; Özel Sular Hayat Hastanesi İş Güvenliği Uzmanı olarak İl Sağlık Müdürlüğü ekipleriyle beraber hastanemizde olası bir yangında hazır hale getirebilmek için bugün itfaiye ile beraber yangın tatbikatımızı yaptık. Arkadaşlarımız çıkabilecek herhangi bir yangına hazır olduklarını gösterdiler dedi.  (WWW.EDEAJANS.COM)

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
oruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprak