KAHRAMANMARAŞ’TA ÇOCUK ŞENLİĞİ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

KAHRAMANMARAŞ’TA ÇOCUK ŞENLİĞİ

Bu haber 21 Ocak 2019 - 1:08 'de eklendi ve 257 kez görüntülendi.

Kahramanmaraşlı çocuklar, yarıyıl tatilinde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin düzenlediği etkinliklerle gönüllerince eğleniyor.  

Çocuklar için çeşitli faaliyetlerle dolu, uzman eğitmenler eşliğinde 18 Ocak’ta başlayan etkinlikler, 27 Ocak tarihine kadar küçük ziyaretçilere doludizgin eğlence yaşatacak.

Çocukların duygusal ve fiziksel gelişimlerine katkı sunacak, eğitici etkinlikler, hergün saat 14.00 ila 19.00 arasında, 30’ar dakikalık seanslar halinde gerçekleşecek.

Etkinliklere, Piazza Club Kart sahibi ailelerin 4 ile 12 yaş grubu çocukları ücretsiz katılım sağlayabiliyorlar.

Küçük Cadılar, Sihirli İksir Atölyesi, İffaiye Evi, Kahramanlar Okulu, Küçük Pilatlar Uçuyor, Fareli Köyün Baloncusu, Yüz Ressamı, Kukla Atölyesi, Karnaval Maskeleri, Minik Arkeologlar, Enderun Mektebi Fotoğraf Stüdyosu, Pamuk Prenses ve Sihirli Elma etkinlikleri, çocuklara unutamayacakları yarıyıl tatili anıları yaşatıyor. İHA

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
oruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprakoruspu cocugu hakan ile toprak