ANDIRIN İLÇEMİZE “ZENGİN” ADAY « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

ANDIRIN İLÇEMİZE “ZENGİN” ADAY

Bu haber 13 Kasım 2018 - 12:49 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın 3 dönem belediye başkanlığı yapanların dinlenmeye alınacağını açıklaması üzerine bu kurala takılan Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’ın yerine çok sayıda talip çıktı.

Ak Parti Andırın İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifasının ardından aday adaylığı başvurusunu Parti teşkilatına yapan Gazeteci İskender Zengin, burada yaptığı konuşmada; “Ayrımız gayrımız yoktur” dedi.

Andırın’da yayınlanmakta olan yerel Andırın Postası gazetesi sahibi ve Andırın’da uzun yıllar AK Parti Teşkilatında görev alan Kurucu Üye Gazeteci İskender Zengin, Andırın Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Ak Parti’nin kuruluşuyla birlikte İlçe Teşkilatında aktif görevlerde bulunduğunu söyleyen Zengin; “Diğer arkadaşlarımız gibi bir yola çıktık. Bizim için dava birinci plandadır. 16-17 yıldır bu görevimizi sürdürüyoruz. Ben de yönetimden istifamı verdim. Neden? İlçemiz için daha iyi bir şeyler yapabilir miyiz? Çünkü ülkemizin üzerindeki oyunları, Cumhurbaşkanımızın çektiği sıkıntıları, tüm millet olarak yaşıyoruz ve yedi düvele karşı bir savaş veriliyor aslında. Bizlerde birer savaşçı olarak, bu partinin neferi olarak davamızın peşinde sürekli koşa geldik. Taki, bu günlere kadar” dedi.

BU BİR DAVA MESELESİ

Daha iyi hizmet edebilmek adına aday adayı olduğuna işaret eden Gazeteci İskender Zengin şöyle konuştu: “Rabbim herkes için hayırlısını versin diyorum. Yine bizim davamız tabi, burada bir hizmet yarışı olduğudur, Güzel İlçemiz Andırın için. Mevcut Belediye Başkanımız sağ olsun, iyi yaptı, kötü yaptı diye Eleştiri olabilir, olmayabilir. Bunu vatandaşımız halkımız değerlendiriyor. Başkanımızda davamız için uğraştı, didindi. Her ne olursa olsun sonuçta dava önemli burada. Bizde bu yola çıkarken, Partimizin kuruluşundan yani, 2002’de bu hevesle bu istekle dava peşinde koşarak bu günlere geldik.  Yine bu seçimlerde birbirinden değerli belediye başkan aday adayı arkadaşlarımız var. Hepimizin gayesi amacı, bu ülkeye bu davaya, hizmet etmek. Burada sen ben kavgası yok aslında. Biz hepimiz birlikte, beraberlik içerisinde Andırın’ımız için yerel seçimlerde aday adayı oluyoruz. Gayemiz Andırın içindir ve bu böyle olmalıdır düşüncesindeyim. Nasıl Cumhurbaşkanımız  daha güçlü, daha ileri bir Türkiye için  uğraş veriyorsa, bizimde gayemiz memleketimiz içindir. Andırın içindir. Milletimizle gönül bağlarımızı daha da güçlendirmektir.

Bu vesileyle ilçemize hizmet için bu yola koyulan tüm aday adayı arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum. Gayemiz dava içindir sadece bunun için olduğuna inanıyorum. Ben de bu niyetle yola çıktım, inşallah herkes için hayırlı olur bende bir kardeşiniz olarak bu duygu ve düşüncelerle Ak Parti’den aday adayı oldum.”

Gazeteci meslektaşımız İskender Zengin’e siyasi çalışmalarında başarılar dileriz. (WWW.EDEAJANS.COM.TR)

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop