CADDELER DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ   « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

CADDELER DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ  

Bu haber 25 Nisan 2020 - 22:50 'de eklendi ve 1.232 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta sokağa çıkma kısıtlamasında cadde ve sokaklar drone ile görüntülenirken, boşalan kentte sessizlik sürüyor.

Kahramanmaraş’ta sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde cadde ve sokaklardaki sessizlik sürüyor. Kent merkezinde sessizliğin hâkim olduğu Necip Fazıl Kültür Merkezi Kavşağı ile bulvar, cadde ve sokaklar drone ile görüntülendi.

Görüntülerde, sokak cadde ve sokaklarda araçlar olmazken, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan sürücülerin trafikte olduğu görüldü. Öte yandan, polis ekiplerinin uygulamaları ise devam etti.

KISITLAMA DENETİMİ SÜRÜYOR 

Kahramanmaraş’ta sokağa çıkma kısıtlamasının ilk, ikinci ve üçüncü gününde, polis ekiplerinde yapılan denetimler devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor. Sokağa çıkma kısıtlamasında gün içerisinde çalışma yapan polis ekipleri, kentin ana arterlerinde trafik denetimi yapıyor.

Sürücülerin sokağa çıkma gerekçeleri sorulurken, kimlik ve belge kontrolü de yapılıyor. Ekipler, kurallara uymayan sürücülere ise cezai işlem uyguluyor.  Denetimler kısıtlamanın son gününde de yoğun olarak devam edecek. İHA

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop