DAKİKALAR KALA CEZAYI YEDİLER   « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

DAKİKALAR KALA CEZAYI YEDİLER  

Bu haber 20 Nisan 2020 - 2:05 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta iki gence, sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasına yarım saat kala dışarı çıktıkları için cezai işlem uygulandı.  

Korona virüs tedbirleri kapsamında Kahramanmaraş’ta hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması gece 00.00 itibariyle sona erdi. Kent genelinde denetimler yapan polis ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasına yarım saat kala iki genci sokakta gezerken gördü. Kimlik kontrolü yapılan N.E. ve M.K.A.’ye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri için 392’şer lira cezai işlem uygulandı.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 208 kişiye cezai işlem  

Kahramanmaraş’ta hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uymayan 8 kişiye 3 bin 150’şer, 200 kişiye ise 392’şer lira cezai işlem uygulandı.

Kahramanmaraş’ta korona virüs önlemleri kapsamında Cumartesi ve Pazar günleri sokağa çıkma kısıtlaması uygulanırken, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de kentte çalışma yaptı.

Ekipler, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yaptıkları çalışmalarda 200 kişiye 392’şer lira ceza uygularken, 8 kişiye de 3 bin 150’şer lira cezai işlem uyguladı. İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop