MAHİR ÜNAL KONGREDE GÜVEN TAZELEDİ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

MAHİR ÜNAL KONGREDE GÜVEN TAZELEDİ

Bu haber 19 Ağustos 2018 - 21:55 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, dün yapılan AK Partinin yaptığı 6. olağan kongresinde güven tazeleyerek yeniden A kadroda yer aldı.

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi Ankara Spor Salonu’nda yapıldı. Partililer salonda yerlerini alırken, 9 partiden temsilciler ile yabancı devlet adamları da kongreye katıldı. Kongre öncesi salonun dışarısında bekleyenlere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün yenilenerek yeni sistemle ilk defa kongremizi yaparak inşallah dünyaya farklı bir mesaj vereceğiz. Yok şuymuş yok buymuş yok dolarmış. Onların doları varsa bizim de Allahımız var. Bizi çökertemediler, bundan sonra da çökertemeyecekler” dedi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Zahirde bize stratejik ortak gibi gözüken ama bizi stratejik hedef haline getirenlere teslim olmayacağız” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş’ın siyasi gururu Mahir Ünal, yeni dönemde Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevine devam edecek. Bu arada Parti Sözcülüğünü ise Ömer Çelik yürütecek.

LİSTEDE İKİ KAHRAMANMARAŞLI  VAR

Öte yandan AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasının ardından partinin yeni MKYK ve MDK üyeleri belli oldu. AK Parti’nin 6. Olağan Büyük Kongresi sonucunda Kahramanmaraş’ı Merkez Karar Yönetim Kurulu’nda (MKYK) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile Merkez Disiplin Kurulu’nda ise Türk İslam Karakoç temsil edecek. Ünal ve Karakoç’a yeni görevlerinde muvaffakiyetler dileriz. (WWW.EDEAJANS.COM.TR)

 

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop