MHP’Lİ MUSTAFA AKPINAR İSTİFA ETTİ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

MHP’Lİ MUSTAFA AKPINAR İSTİFA ETTİ

Bu haber 19 Aralık 2018 - 1:17 'de eklendi ve 302 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, 5 yıldır yürütmüş olduğu İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Facebook üzerinden bir paylaşımda bulunan ve Dulkadiroğlu İlçesi için ittifakın olmadığını açıklayan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar’dan yeni bir açıklama geldi. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamanın tamamen yanlış anlaşıldığını belirten Akpınar, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin her zaman yanında olduğunu söyledi. Genel merkezin bilgileri dâhilinde görevinden istifa ettiğini açıklayan Akpınar, bundan sonraki süreçte bu davanın bir neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.

“HER TÜRLÜ MAKAMIN ÜZERİNDEDİR”

Akpınar, yaptığı açıklamanın devamında şu ifadelere yer verdi: “Cumhur İttifakı kapsamında sosyal medya hesabımdan bir açıklamada bulundum. Yapmış olduğum açıklama yanlış anlaşılmıştır. Bu açıklamayı manşete taşıyan yerel gazete üzgün olduğunu hem şahsıma hem genel merkezime iletmiştir. Böyle bir süreçte bu şekilde bir yanlış anlaşılmaya meydan verdiğimden dolayı Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi, Saygıdeğer teşkilat Başkanımızla görüşerek 10 yıldan beri için de bulunduğum 5 yıldır şerefle onurla yürüttüğüm her zaman onurla taşıyacağım Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı görevimden Sayın Genel Başkanımızın ve Saygıdeğer Teşkilat Başkanımızın bilgileri dâhilinde istifamı arz ettim. Bundan sonra ki siyasi yaşamım da Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin çizmiş olduğu siyasi hedefler doğrultusunda partimizin bir neferi olarak devam edeceğim. Sayın Genel Başkanımıza olan sadakatim ve Partimize Davama olan bağlılığım benim için her türlü makamın üzerindedir.  Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”  (Kaynak: Emre Akkış / Kahramanmaraş Manşet)

 

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop