‘SERVİSLERİ DAHA FAZLA DENETLİYORUZ’ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

‘SERVİSLERİ DAHA FAZLA DENETLİYORUZ’

Bu haber 04 Şubat 2019 - 1:27 'de eklendi ve 261 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürü Hakan Doğan, öğrencilerin servislerde güvenli seyahat etmeleri için denetimleri sıklaştırdıklarını, velilerin gözünün arkada kalmamasını istedi.  

Kahramanmaraş’ta servis şoförlerine yönelik eğitim programında konuşan Doğan, emniyet olarak servis şoförlerine yönelik özel denetimlerin yapıldığını söyledi. Okul servislerinde görülen bazı eksikliklerin giderilmesi için eğitimlerin devam ettiğini belirten Doğan, amaçlarının öğrenci seyahat güvenliğini yükseltmek olduğunu anımsattı.

Doğan, şunları kaydetti: “Yarıyıl tatilindeyiz, ikinci eğitim öğretim yılı başlıyor ve başlamadan önce öğrenci servis şoförlerimizi davet edip eğitim veriyoruz. Hem son dönemde değişen trafik kurallarımızı şoförlerimize anlatacağız. Genel kurallar ve özellikle bizim istediğimiz bazı kurallar var. Çocuklarımızı okullara güvenli şekilde seyahat etmelerini sağlamak adına, velilerimizin gözleri arkada kalmaması adına okul servislerimiz önemli. Normal araçlarımızı bir kere denetliyorsak, okul servisleri ve toplu taşımam araçlarını daha sık denetliyoruz. Hem Kahramanmaraş Emniyeti olarak, hem de Emniyet Genel Müdürlüğü’nün özel denetimlerde de bunun ağırlığını hissediyoruz. Okul servislerimizde gördüğümüz bazı eksikliklerle ilgili dikkatli olmalarını isteyeceğiz ve uyarılarda bulunacağız.” İHA

 

 

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop