ONİKİŞUBAT PARKLARI DEZENFEKTE EDİLDİ « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

ONİKİŞUBAT PARKLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

Bu haber 10 Mayıs 2020 - 17:20 'de eklendi ve 634 kez görüntülendi.

Onikişubat Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın normalleşme süreci kapsamında açıkladığı, 65 yaş ve üzeri vatandaşların 10 Mayıs Pazar günü 11:00-15:00 saatleri arasında dışarı çıkacak olmalarından dolayı park ve bahçeleri dezenfekte etti.

Erken saatlerde başlayan dezenfekte işlemleri, vatandaşlar sokağa çıkmadan bitirildi. İlçe merkezinde bulunan tüm parklar özenle dezenfekte edilerek, büyüklerin hizmetine sunuldu.

Her türlü tedbire itinayla dikkat eden Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, şunları kaydetti: “Cumhurbaşkanımız tarafından büyüklerimize verilen sokağa çıkma izni, Anneler Günü olması münasebetiyle daha da anlam kazandı. İstedik ki büyüklerimiz sağlıklı ve hijyen ortamlarda saatlerini geçirsinler. Bizim için çok kıymetli olan büyüklerimize, 2 ay gibi bir zamandır yasağa riayet ettiklerinden ve gösterdikleri sabırdan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Başta büyük bir fedakârlıkla çalışan, evlerinden ve ailelerinden uzakta görev yapan sağlık çalışanı annelerimizin ve tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.”

Öte yandan; park ve bahçelere gezmeye çıkabilmeleri için süreli izin verilen 65 yaş ve üstü vatandaşlara Onikişubat Belediyesi ekipleri Anneler Günü sürprizi yaptı. Çok kıymetli annelere hürmet ve muhabbetle çiçekler takdim edildi. (WWW.EDEAJANS.COM.TR)

izmit medyum

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop