ONİKİŞUBAT İLÇESİ DEZENFEKTE EDİLİYOR « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

ONİKİŞUBAT İLÇESİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Bu haber 19 Nisan 2020 - 23:08 'de eklendi ve 2.156 kez görüntülendi.

Onikişubat Belediyesi, Korona Virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında yürüttüğü başarılı ve titiz çalışmaları ile ilçe halkının sağlığı için, dezenfekte işlemlerine aralıksız devam ediyor.

İlçede daha önce; tüm kamu kurumları, okullar, hastaneler, sağlık ocakları, eczaneler, site bahçeleri, parklar, cadde ve sokaklar, dükkânlar vb. birçok alana dezenfeksiyon işlemi uygulanmıştı.

İlçe merkezinde, özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu günde, bu kez de tüm site bahçeleri dezenfekte ediliyor. Gün sonuna kadar tüm sitelerin dezenfekte edileceğini belirten Başkan Mahçiçek, şunları kaydetti:

“Covid-19 ile mücadelemiz aralıksız devam ediyor. Periyodik aralıklarla tüm kamu kurumlarımıza dezenfeksiyon işlemi uyguluyoruz. Halkın yoğun olduğu eczaneler, sağlık kuruluşları ve semt pazarları da mütemadiyen ilaçlanıyor. Vatandaşımız müsterih olsun. En kısa zamanda ve el birliği ile bu zorlu günleri atlatacağız. Onikişubat’lı hemşehrilerime kurallara riayet ettiklerinden ve ‘EvdeKal’ çağrısına uyduklarından dolayı teşekkür ediyorum.” İHA

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop