KML’DEN SAMİ KERVANCIOĞLU’NA PLAKET « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

KML’DEN SAMİ KERVANCIOĞLU’NA PLAKET

Bu haber 11 Mayıs 2019 - 2:58 'de eklendi ve 308 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta halk arasındaki bilinen adı ile ‘Kara Lise’nin yani bugünün Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nin 4. Geleneksel Mezunlar Buluşması ve Pilav Günü etkinliği 5 Mayıs 2019 Pazar (Arefe) günü yapıldı. Törende eğitime ve okula katkıda bulunan az sayıdaki isme birer teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu isimler arasında yer alan ancak il dışında bulunması nedeni ile etkinliğe katılamayan Kahramanmaraş’ın yükselen değeri; işadamı ve MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, kente döndükten sonra Okul Müdiresi Mehtap Süt hanımı makamında ziyaret etti.

‘Kara Lise’ mezunları Mustafa Nuri Şirin ile Abid Vanlı’nın da eşlik ettiği Kervancıoğlu’na plaketini Okul Müdiresi Mehtap Süt takdim etti. Gayretli eğitimci Mehtap hocaya teşekkürlerini ileten Kervancıoğlu, bu anlamlı ve güzel etkinliği başlatarak geleneksel hale getirdiği için kendisini kutladı.

Bu arada Abid Vanlı’nın teklifi ile (Allah ömür verirse) gelecek yıl etkinlik ‘Kara Lise Mezunlar Dondurma Günü’ olarak düzenlenecek ve Kervan & Alpedo sponsor olacak. (Kahramanmaraş’a da ‘Dondurma’ yakışır zaten.) Mehtap Süt ile Sami Kervancıoğlu’nu tebrik ediyoruz. Başarıları daim olsun. (WWW.EDEAJANS.COM.TR)

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop