‘YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ’   « EdeAjans I Kahramanmaraş'ın Haber Sitesi

SON DAKİKA

‘YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ’  

Bu haber 06 Mayıs 2019 - 1:46 'de eklendi ve 2.302 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş merkezli AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Adıyaman’da Arıza Onarım Bakım personeline “Yüksekte Güvenli Çalışma ve Yüksekte Kurtarma Teknikleri Eğitimi” verildi.  

AKEDAŞ tarafından geçtiğimiz aylarda Kahramanmaraş’ta düzenlenen eğitim şimdi de Adıyaman’daki çalışanlara uygulamalı olarak verildi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. yönetimi, zorlu şartlar altında çalışan personelin güvenliğine son derece önem verdiklerini belirterek, güvenli çalışma bilinci oluşması ve profesyonel anlamda teknikler öğretilmesi için eğitimlerin verildiğini bildirdi.

Yüksekte güvenli çalışma eğitiminin büyük bir kısmını sahada uygulamalı olarak verilirken, teorik eğitimler de ihmal edilmedi. Bu eğitimler sayesinde iş güvenliği bilinci artırılırken, yüksekte çalışan personellerin daha profesyonel ve daha güvenli çalışmaları sağlanacak.

Eğitim sonunda personel, ‘Yüksekte Güvenli Çalışma Eğitiminin, bilgilerini tazelemek açısından sağlıklı olduğunu, yeni uygulamalar öğrendiklerini iletti ve şirket yetkilileri başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti. İHA

0 0 votes
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
sex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shopsex shop